عینک آفتابی Rayban مدل cat اورجینال - مطالب مرداد 1388

سریال «آنا» با حضور هاشم چاووشی

نویسنده : بردیا بردیا شنبه 17 مرداد 1388 05:21 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

سریال «آنا» کاری از مرکز سیمای آذربایجان غربی به جای سریال «شب مهتاب» از شنبه 17 مرداد روی آنتن شبکه دو می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در سریال «آنا»، قصه سه برادر به نامهای رحیم، کریم و هاشم ارومچی، روایت می شود که به همراه مادرشان «آنا» و همسر و فرزندانشان در خانه پدری زندگی می کنند. با پیدا شدن کیسه ای پر از طلا در زیرزمین این خانه، داستان سریال شکل اصلی خود را پیدا می کند …

این سریال 13 قسمتی روزهای زوج ساعت 30/21 از شبکه دو پخش می شود. «آنا» جایگزین سریال «شب مهتاب» است که آخرین قسمت آن روز چهارشنبه 14 مرداد پخش می شود.

تهیه کننده این سریال فرزین صالحی است و نویسنده و کارگردان آن باقر حبیب پیران و منصور باغبانی هستند.

بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش خواهند پرداخت عبارتند از: آتش تقی پور- فاطمه طاهری (آنا)- هاشم چاووشی- صفر علی کریمی- ماهرخ رفیع زاده- جمال ذوالقدر- سهند جعفری زاده- زنده یاد حسین حق پناه و …آخرین ویرایش: - -

«پل شناور كارون» در سریال «در چشم باد»

نویسنده : بردیا بردیا شنبه 17 مرداد 1388 05:21 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

ساخت دكورهای خرمشهر «در چشم باد» از اواخر هفته آغاز می شود و این بخش یكی از دشوارترین لوكیشن های این سریال تاریخی است.

مجید میرفخرایی ـ مدیر هنری و طراح صحنه ی سریال «در چشم باد» ـ در گفت وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، با اعلام خبر بالا اظهار كرد: از روز یكشنبه (پنجم خردادماه) انتقال تجهیزات و دكورهای سریال «در چشم باد» به خرمشهر آغاز شده است و به احتمال قوی از آخر هفته ساخت دكورها را آغاز خواهیم كرد.

وی پل شناور رودخانه كارون را از جمله لوكیشن های اصلی سریال «در چشم باد» برشمرد كه با هدف عبور رزمندگان ایرانی از روی رود كارون و فیلم برداری این صحنه ساخته شده است.

میرفخرایی در ادامه خاطرنشان كرد: بازسازی مسجدجامع خرمشهر به همان شكلی كه در زمان جنگ بوده، طی 2-3 ماه انجام شده است. بنابراین روی گنبد كاشی كاری مسجد جداره سیمانی كشیده ایم و آن بخشی كه توسط خمپاره خراب شده بود را بازسازی كردیم.

به گفته ی مدیر هنری سریال «در چشم باد» در صحنه ای كه در لوكیشن مسجد خرمشهر فیلم برداری می شود، ورود رزمندگان ایرانی به مسجد تصویر خواهد شد.

مجید میرفخرایی به این پرسش كه آیا مسجد خرمشهر براساس مستندات تاریخی ساخته شده است؟ پاسخ مثبت داد و افزود: بنای این مسجد را براساس عكس هایی كه از زمان فتح خرمشهر موجود است، بازسازی كرده ایم.

طراح صحنه سریال «در چشم باد» همچنین خاطرنشان كرد كه در شهر خرمشهر پلان هایی در نخلستان، جزیره مینو و غیره فیلم برداری می شود.

وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره ی همكاری نهادها و ارگان ها برای ساخت صحنه های جنگی سریال در چشم باد، همكاری ارتش و سپاه را خوب توصیف كرد و افزود: من فیلم دفاع مقدسی زیاد كار كرده ام؛ براین اساس همكاری نهادهای نظامی با سریال «در چشم باد» بسیارخوب بوده است.

مجید میرفخرایی در پایان اعلام كرد: كه فیلم برداری بخش های خرمشهر حدود 40 روز به طول می انجامد و با پایان این بخش تنها پلان هایی كه باید در كشور آمریكا فیلم برداری شوند، باقی می ماند.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا لوكیشن های سریال «در چشم باد» در كشور آمریكا بازسازی شده است؟ گفت: آقای جوزانی لوكیشن های آمریكا را بازبینی كرده اند و من هم عكس این لوكیشن ها را دیده ام.

به گزارش ایسنا، سریال «در چشم باد» به كارگردانی مسعود جعفری جوزانی محصول گروه حماسه و دفاع شبكه اول سیما است و هم اینك با گرفتن پلان های جنگی در شهرك سینمایی دفاع مقدس درحال فیلم برداری است.

این سریال بنا به تصمیم مدیران سیما قرار است پاییز امسال از تلویزیون پخش شود.آخرین ویرایش: - -

سریال شوق پرواز زندگی نامه شهید عباس بابایی

نویسنده : بردیا بردیا شنبه 17 مرداد 1388 05:19 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

سریال شوق پرواز زندگی نامه شهید عباس بابایی

آغازفیلمبرداری سریال شوق پرواززندگی نامه شهید عباس بابایی   

هم اكنون فرهاد توحیدی،حسین ترابی نژاد و مهدی محمد نژادیان در حال نگارش فیلمنامه سریال«شوق پرواز» هستند

 آخرین ویرایش: - -

رهبر حزب محافظه‌کار به نخست وزیر انگلیس: بیا مثل ایران مناظره کنیم

نویسنده : بردیا بردیا چهارشنبه 14 مرداد 1388 04:51 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()  

«دیوید کامرون» رهبر حزب مخالف دولت از گوردون براون، نخست وزیر انگلیس خواست به سبک و سیاق کشورهایی چون ایران با او مناظره تلویزیونی کند.

روزنامه دیلی تلگراف در گزارشی نوشت: “گوردون براون ممکن است سنت شکنی کرده و در طول رقابت های انتخابات عمومی سال آینده به مناظره تلویزیونی رودررو با کامرون بپردازد.”

در این صورت براون به اولین نخست وزیر انگلیس تبدیل می شود که در یک مناظره زنده تلویزیونی مشابه مناظره میان نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا و ایران شرکت می کند.

براساس این گزارش در طول چند سال گذشته رهبران اپوزیسیون انگلیس بارها نخست وزیران این کشور را به شرکت در مناظره زنده دعوت کرده اند اما همواره درخواست آنها رد شده است.

اما این بار به نظر می رسد درخواست کامرون رهبر حزب محافظه کار با موافقت براون مواجه شود، نکته ای که لرد ماندلسون مشاور نزدیک براون برآن صحه گذاشته، گرچه یک سخنگوی دولت این ایده را رد کرده است.

کامرون اخیراً در نامه ای به براون با ذکر مثالی هایی از مناظره های برگزارشده در ایران و سایر کشورها نوشت: “آقای براون! حتی ایران نیز در انتخابات اخیر خود شاهد برگزاری مجموعه ای از مناظره های تلویزیونی بود. نظیر این مناظره ها از استرالیا و آمریکا گرفته تا برزیل و اندونزی نیز برگزار شده است. به پروسه دموکراتیک ما شور و نشاط می بخشد، رای دهندگان را درگیر می کند و عامل بازگردانی اعتماد به سیاست هاست.”

رهبر حزب محافظه کار افزود: “شما قبلاً مخالفت می کردید که مناظره تلویزیونی ضرورتی ندارد چونکه مسائل هر هفته در پارلمان به بحث گذاشته شده و پخش تلویزیونی می شود اما من می خواهم این شانس را در انتخابات آینده به مردم بسیار بیشتری بدهم تا شاهد مناظره ما باشند.”

یک منبع دولتی در واکنش به پیشنهاد کامرون و موافقت لرد ماندلسون گفته است: “ما هیچ برنامه ای برای این مناظره ها نداریم. ما هر هفته در مجلس عوام مناظره برپا می کنیم با این حال هیچ چیزی منتفی نیست.”

در عین حال شبکه پخش کننده این مناظره ها نیز مورد اختلاف است به طوری که BBC حق پخش این برنامه را برای خود می داند حال آنکه شبکه های رقیب از جمله اسکای و ITV نیز مایل به پخش این مناظره ها هستند.آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic